تردميل تردميل .

تردميل

تردميل تايتان فيتنس TF6700V

تردميل تايتان فيتنس TF6700V داراي دستگاه مسگري، دراز نشست، شنا سوئدي، ماساژور برقي با 6 حالت متفاوت، كمربند مهره دار و ساده و كش ايروبيك است. تردميل تايتان فيتنس داراي ضربه گير پلاستيكي و ضربه گيري مكانيكي است.
قدرت موتوري كه اين تردميل دارد تا 1.5 اسب بخار است كه مي تواند تا 110 كيلوگرم را تحمل كند، بدون اينكه دچار خرابي شود. نهايت سرعتي كه با اين تردميل مي توانيد طي كنيد 16 كيلومتر در ساعت است و اين تردميل داراي 6 نمايشگر LCD مي باشد. شيب اين تردميل به صورت برقي از طريق دكمه هاي تعبيه شده بر روي دسته ها كنترل شده و تا 15 درجه نيز قابل تنظيم است.
ابعاد تسمه اين تردميل 126* 44 سانتي متر و ابعاد خود اين دستگاه 135*75*168 سانتي متر است. قدرت موتوري كه اين دستگاه دارد 1.5 اسب بخار بوده كه قادر است تا 110 كيلوگرم را تحمل كند، بدون اينكه دچار مشكلي شود. در اين تردميل 9 برنامه اتوماتيك از قبل طراحي شده و 1 برنامه دستي تعبيه شده است.
سرعتي كه دستگاه مي تواند در اختيار كاربر خود قرار دهد تا 16 كيلومتر در ساعت است و وزن خالص اين دستگاه 74 كيلوگرم مي باشد. بر روي اين دستگاه چرخ هايي تعبيه شده است كه كاربر به وسيله آنها به راحتي مي تواند، دستگاه را به هر جايي از خانه كه دوست دارد ببرد و از فضاي خانه به راحتي استفاده كند. روي اين تردميل كليد تنظيم شيب و سرعت بر روي دسته ها قرار دارد. 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۴۰:۲۵ توسط:هايپرجيم موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :